2001'den Bu Yana...
ÖNEMLİ OLAN DOĞRU ÇIKIŞTI...

2001 yılında kurulan FenixTürk, dijital medya alanında faaliyetlerini geliştirmiş, portföyünü genişleterek bugün çoğu sektöründe lider firmalara danışmanlık, tasarım ve web tabanlı yazılım hizmetleri vermektedir. 10 yıldan bu yana, sürekli ve kalıcı ortak olma anlayışını benimseyen FenixTürk, firmaların uzun vadeli çözüm ortağı olmuştur.

 

Mükemmel Değiliz...
Olmak İçin ÇALIŞIYORUZ...

Sorumlu olduğumuz markaların değerini; Bütünleşik pazarlama iletişimi yöntemlerini kullanarak, kalıplar ve önyargıları değiştiren en yaratıcı fikir ve stratejilerle, uzun ve kısa vadede en üst seviyeye çıkarmak başlıca hedefimizdir.

 

Farklı Bakış Açısı...

 

Düşünür Geliştiririz

Hedefimiz doğrultusunda, elindeki ekipleri hedefe uygun hale getirerek değil, marka hedeflerine uygun ekip oluşturarak çalışır. FenixTürk bünyesinde bulunan çekirdek kadro dışında oluşturulan yaratıcı ekipler, hedefi onikiden vuracak yaratıcı stratejileri geliştirir ve uygularız.

Tüm İşlerimiz Bizim Bebeklerimizdir...

Sorumlu olduğumuz markaların değerini; Bütünleşik pazarlama iletişimi yöntemlerini kullanarak, kalıplar ve önyargıları değiştiren en yaratıcı fikir ve stratejilerle, uzun ve kısa vadede en üst seviyeye çıkarmak başlıca hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda, elindeki ekipleri hedefe uygun hale getirerek değil, marka hedeflerine uygun ekip oluşturarak çalışır. FenixTürk bünyesinde bulunan çekirdek kadro dışında oluşturulan yaratıcı ekipler, hedefi onikiden vuracak yaratıcı stratejileri geliştirir ve uygularız.